Afdelingsbestuur



Pascal-Roemers-ab-1
Pascal Roemers Voorzitter
pascal@pvdagroningen.nl
Telefoon: 06 435 398 00
Contactpersoon voor de Pandgroep

 

 

 


Joanne-van-der-Woude
Joanne van der Woude Secretaris
joanne@pvdagroningen.nl
Redacteur Onze Binding
Telefoon: 06 31 78 19 93
Communicatie, activiteiten en website

 

 

 


Mohn-Baldew
Mohn Baldew Penningmeester
mohn@pvdagroningen.nl
Contactpersoon voor werkgroep Zorg en Welzijn

 

 

 

 


Gina-Olthof
Gina Olthoff Vicevoorzitter
gina@pvdagroningen.nl
Telefoon: 06 23 27 85 87
Contactpersoon voor werkgroep Werk en Inkomen
Contactpersoon voor het Ombudsteam en nieuwe leden

 

 


Naamloos
Brenda Harsveld Permanente campagne
brenda@pvdagroningen.nl
Contactpersoon voor de Pandgroep

 

 


Hanneke-Gibcus
Hanneke Gibcus
hanneke@pvdagroningen.nl
Contactpersoon voor werkgroep VROEM

 

 

 

 



Rik van Niejenhuis
rik@pvdagroningen.nl
Telefoon: 06 49 36 14 98
Contactpersoon voor werkgroep Zorg en Welzijn

 

 

 


Nienja-Wijsman
Nienja Wijsman
nienja@pvdagroningen.nl
Telefoon: 06 18 94 64 66
Contactpersoon voor werkgroep Diversiteit en nieuwe leden

 

 

 


Haije-Wind
Haije Wind
haije@pvdagroningen.nl
Contactpersoon voor werkgroep Cultuur