Afdelingsbestuur

Jasper Eijsink – Voorzitter
jasper@pvdagroningen.nl
Telefoon: 06 48 18 14 40
Astrid Kempinga-Van Tongeren – Secretaris
astrid@pvdagroningen.nl
Telefoon: 06 37 29 64 77
Mohn-Baldew Mohn Baldew – Penningmeester
mohn@pvdagroningen.nl
Anje Toxopeus Anje Toxopeus – Vice-voorzitter
anje@pvdagroningen.nl
Werkgroep: VROEM
Contactpersoon Permanente campagne
Bert Oost
bert.oost@pvdagroningen.nl
Telefoon: 06 21 28 25 59
Werkgroep: Werk & Inkomen
Contactpersoon Nieuwsbrief – Communicatie
Constantijn de Lange Constantijn de Lange
constantijn@pvdagroningen.nl
Werkgroep: Diversiteit
Haije-Wind Haije Wind
haije@pvdagroningen.nl
Werkgroep: Cultuur
Contactpersoon Permanente campagne
Hanneke Gibcus
hanneke@pvdagroningen.nl
Jahir Scoop
jahir@pvdagroningen.nl
Telefoon: 06 14 10 81 29
Wergroep: Zorg
Contactpersoon Debat
Reimer Vonk
reimer@pvdagroningen.nl
Telefoon: 06 21 93 99 15
Werkgroep: Zorg
Contactpersoon Nieuwe leden
Aad Naafs
aad@pvdagroningen.nl
Werkgroep: Pandgroep